Рафис Борһанов мәктәп укучыларының Бөтенроссия фән олимпиадасы җиңүчеләрен хөрмәтләү тантанасында катнашачак

2019 елның 22 мае, чәршәмбе

2019 елның 22нче маенда Идел буе дәүләт физик культура, спорт һәм туризм академиясенең Халыкара мәгълүмат үзәгендә Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары - мәгариф һәм фән министры Рафис Борһанов катнашында мәктәп укучыларының Бөтенроссия предмет олимпиадаларында җиңүчеләрне, призерларны һәм республика олимпиадаларында җиңүчеләрне хөрмәтләү узачак.

Бүләкләү тантанасына 4 – 8нче,4 – 11нче сыйныфлар өчен ”Олимпка юл", “Ватанга хезмәт итәм! Халыкка хезмәт итәм!” мәктәп укучыларының Бөтенроссия олимпиадасының,  йомгаклау этабы җиңүчеләре һәм призерлары, республика олимпиадаларының йомгаклау этабы җиңүчеләре, шулай ук аларның педагоглары чакырыла.