декабрь, 2017 ел
җомга

Семинарда математика буенча төбәк предмет комиссиясе рәисе Үтәгәнов Э. С., математика буенча төбәк предмет комиссиясе урынбасарлары Лившиц С. А. Һәм Кадыйров Ф. З. чыгыш ясадылар.

Воронежда "Сәламәтлекне саклау өчен белем бирү: тәҗрибә, мисаллар, үсеш юллары" VIII Бөтенроссия форумы кысаларында "Россия сәламәтлек Укытучысы – 2017" VIII Бөтенроссия бәйгесе узды.

Татарстан республикасы мәгариф һәм фән министрлыгы белән берлектә Югары икътисад мәктәбе (Мәскәү шәһәре) һәм Республика мәгарифне үстерү Институты "Төп мәктәп шартларында белем бирү идарәсе" проблемасы буенча Татарстан Республикасы муниципаль районнары төп гомуми белем бирү оешмалары директорлары өчен квалификация күтәрү программасының беренче этабын үткәрде.