Татарстанда әти-әниләр өчен Бөтенроссия кабул итү көне узачак

2024 елның 26 сентябре, пәнҗешәмбе

2024 елның 27 сентябрендә “Бердәм Россия” партиясе рәисенең төбәк иҗтимагый кабул итү бүлмәсендә Татарстан Республикасында мәктәпкәчә яшьтәге балаларның әти-әниләр өчен бердәм кабул итү көне узачак.

Кайнар линия 15:00 сәгатьтә башлана, анда Татарстан Республикасында бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкиле Ирина Волынец, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының мәктәпкәчә белем бирү бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе Чулпан Галиева, Казан шәһәре Мәгариф идарәсенең мәктәпкәчә мәгариф учреждениеләре белән эшләү бүлеге башлыгы урынбасары Әлфия Хәлилова, ТР күп балалы гаиләләр советы рәисе, ТР Иҗтимагый палатасы әгъзасы Артем Кузнецов катнашачак. Модераторы ТР Дәүләт Советы депутаты, ТР Дәүләт Советының Мәгариф, мәдәният, фән һәм милли мәсьәләләр комитеты рәисе урынбасары Ирина Терентьева булачак.

Сораулар өчен һәм тулы мәгълүматны 8 (843) 238-10-00 телефоны буенча белергә мөмкин.