2015 елның 7 гыйнвары, чәршәмбе
2015 елның 24-30 гыйнварында Крутушка бистәсендә “Байтик” компьютер лагеры базасында ИТ-парк белән берлектә оештырылган IT-Jump республика проекты кысаларында “Интерактив электрон китаплар дизайны һәм версткасы” буенча мәктәп укучылары өчен профиль смена үткәрелә.
Смена программасында:
Adobe InDesign программасы белән танышу, дизайн, верстка, төсләр комбинациясе һ.б. буенча мастер-класслар, командада эшләү һәм проектларны яклау буенча тренинглар һ.б.
Чараны оештыручылар – Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы, “ИТ-парк” белән берлектә Татарстан Республикасы мәгълүматлаштыру һәм элемтә министрлыгы, “Мәгарифтә мәгълүмати технологияләр үзәге” җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте.
Сменада катнашыр өчен заявкаларны түбәндәге электрон адреска җибәрергә кирәк:
bronp@mail.ru , заявка формасын “Байтик” лагеры сайтыннан алырга мөмкин www.baytik-kazan.ru
Белешмәләр өчен телефон 8 (843)225-54-45
Смена буенча мәгълүматларны түбәндәге телефон номерлары буенча шалтыратып белешергә мөмкин: 8 (84365)75-5-03, 8 (906)110-21-57 Демагина Татьяна Ильинична, Гаязова Лилия Лаззатовна.